Sifonik Sistem Yağmur Suyu Drenaj Sistemi

Tıkanmyan Sifonik Süzgeç

30 YIL DİZAYN gARANTİSİ

Hakkımızda

Şirketimiz 1998 yılında Çorlu'da kurularak faaliyetine başladı. Ana faaliyet alanımız Fabrikalar, Sanayi Bölgeleri, Alışveriş Merkezleri Toplu Konutlar gibi çatı alanı büyük yapıları kapsamaktadır. Buna ek olarak şehir alt yapı ve mekanik tesisat işleri de yapılmaktadır Firmamız hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında sürdürmektedir.

Sifonik Sistem kullanmış olduğu tüm fittings ve askılama elemanlarını kendisi üretip uygulayan Türkiye'deki ilk ve tek firmadır.

Misyonumuz

Küresel ısınma iklim değişikliklerinin yarattığı ani yağışlar sonucu ortaya çıkan su baskınlarının ve buna bağlı kayıpların Sifonik yağmur suyu drenaj sistemi ile çözülebileceği konusunda firma sahiplerini ve yöneticilerini bilgilendirmek. Yapmış olduğumuz yatırımlarla ve istihdam ettiğimiz personel ile ülke kalkınmasında rol almak.

 

Vizyonumuz

Türkiye'de ve Avrupa'da Sifonik Sistem konusunda bilinci sağlayacak, ortak değerler yaratacak, güven ve verimli esasına dayanan müşteri odaklı hizmet sunmak ve buna bağlı katılımlı insan kaynaklı sistemleri kurmak

Kalite Politikası

Görev bilinciyle sürekli güçlenen şirketimizle, müşterilerimize ürünlerimizin ve hizmetlerimizin her dalında kaliteyi geliştirme yolunda sorumluluğu taşıyan başarılı, kaliteli ürün ve profesyonel bir hizmet örneği sunmak.